Våre frisører er fullbooket som bare det, og vi trenger noen som kan hoppe rett inn i salongen og ta imot kunder, for pågangen hos oss er stor.
Vi har flyttet vårt studio fra Huseby til attraktive Hoff i Oslo Vest. Salongen sentralt ligger 3-400 meter fra Skøyen stasjon.
I tillegg til gjengen i salongen vil du bli en del av storfamilien i PÅHÅRET Gruppen, som består av 19 avdelinger i PÅHÅRET-kjeden, fem avdelinger i LEAN-kjeden, et opplæringskontor og et hovedkontor i Sandvika hvor vi også har eget Akademi.
Vi er en god gjeng med nesten 200 personer med ekspertise innen allmenn frisørkunnskap, brudefrisering og make-up, extension og keratin, krøller og ikke minst flere dyktige colorister.
Hvis du har noen «huller» i din faglige kompetanse, er det noe vi kan hjelpe med. Det viktigste for oss er at du er motivert og har en bred tilnærming til faget, at du er ute etter å lære og fortsette utviklingen din. Er du tidlig i din frisørkarriere er det helt okey – vi vil gjerne snakke med deg og høre om dine ambisjoner.